Çalışma Arkadaşlarımız
Av. Erol BAŞGEZER, 1988 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş, stajını müteakip 1990 yılında Avukatlık mesleğine başlamıştır. 2002 yılında Yabancı Diller Yüksek Okulunda İngiilizce hazırlık eğitimi almış ve 2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi alanında yüksek lisans eğitimi almıştır. Av. Erol BAŞGEZER, ağırlıklı olarak, sözleşmeler hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku, şirketler hukuku, marka, haksız rekabet hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.

Av. Onur BAŞGEZER, 2004 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra İzmir Barosuna kayıtlı olarak Avukatlık Stajını tamamlamıştır. 2005 yılnda Avukatlık Ruhsatını almış ve Gayrı menkul hukuku, İcra-iflas hukuku, Aile hukuk ve Sigorta hukuku alanlarında faaliyet gösteren çeşitli hukuk bürolarında çalışmıştır. 2008 yılında kendi ofisini kurarak serbest avukat olarak çalışmaya başlamıştır. 2009 yılından beri Başgezer Hukuk Bürosu ile birlikte çalışmaktadır. Av.Onur Başgezer İcra İflas hukuku, aile hukuku, gayrimenkul hukuku, iş hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. Ayrıca 2013 yılından bu yana TPE nezdinde Marka ve Patent vekilliği yapmaktadır.

Av. Esra ÖZELUTKU,Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2013 yılında mezun olmuş,stajını müteakip gayrimenkul,icra-iflas ve iş hukuku alanında yoğun olarak çalışmakta ve birçok kurumun insan kaynakları birimine hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.Av. Esra hanım , iş hukuku ,sözleşmeler hukuku ,kira hukuku,tüketici hukuku ve icra iflas hukuku konularında faaliyette bulunmaktadır.

2004 yılında aramıza katılan Sayın Berrin ÖZER ve 2008 yılında aramıza katılan Sayın Nilgün UTKU yönetici asistanı olarak bize destek olmaktadır.

Büromuz meslek ilkelerine ve mesleğin getirdiği teamüller ile genel ahlak kurallarına uymayı kendine ilke edinmiştir.

Ziyaretçilerimiz
Şimdiki Ziyaretçilerimiz: 1
Tüm Ziyaretçilerimiz: 28419